Calc Sheet Lite

Calc Sheet Lite 3.0

Miniaturowy Excel

Miniaturowy Excel Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zaawansowane funkcje
  • Gotowe szablony

Wady

  • Brak importu i eksportu danych
  • Niewygodne wprowadzanie danych

Bardzo dobry
8

Miniaturowy Excel

Calc Sheet Lite to darmowy program będący namiastką programu Microsoft Excel dla telefonów obsługujących Java. Program pozwala tworzyć i edytować arkusze kalkulacyjne i prowadzić skomplikowane obliczenia.

Calc Sheet Lite ma dość prosty interfejs. Oczywiście używanie go nie jest tak wygodne jak w arkuszu na komputerze PC, jednak przy odrobinie cierpliwości można korzystać nawet z bardziej zaawansowanych funkcji i formuł.

W Calc Sheet Lite po instalacji znajdziesz trzy przykładowe szablony, które pozwolą Ci zrozumieć i wykorzystać program. Dużą zaletą aplikacji jest pełna obsługa kopiowania i wklejania zawartości komórek.

Niestety Calc Sheet Lite nie pozwala importować ani eksportować danych, nie nadaje się wiec na mobilną wersję programu Microsoft Excel. Mały ekran telefonu i ograniczone możliwości aplikacji nie pozwolą Ci na generowanie olśniewających tabel i wykresów.

Calc Sheet Lite pozwala na dokonywanie skomplikowanych obliczeń w prawie każdym telefonie. Niestety obsługa jest dość niewygodna, brak też wymiany danych z Microsoft Excel.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Java

Więcej
Calc Sheet Lite

Download

Calc Sheet Lite 3.0